Bliža se izpitno obdobje in s tem tudi izpit matematike✏️🤓 Si se že lotil učenja?

Ne odlašaj in se nam pridruži na skupinskih inštrukcijah, kjer se bomo skupaj poglobili v matematične probleme.
Priprave bo vodila diplomirana matematičarka, namenjene pa so študentom prvih letnikov tehniško usmerjenih fakultet, še posebej strojnikom. Teoretične osnove izbranih poglavji iz matematike bomo nadgradili z nalogami.

Vsebina bo osredotočena na naslednja poglavja iz matematike:
🔹 Integrali
🔹 Uporaba integrala
🔹 Matrike in operacije z matrikami
🔹 Sistemi enačb
🔹 Lastne vrednosti in lastni vektorji
🔹 Diferencial enačbe

Če imaš kakšne naloge, ki ti delajo težave, jih prosim pred tečajem pošlji na akademija@strojnik.si, da bomo lahko tudi te primere vključili v program in jih skupaj rešili✅

Priprave bodo potekale 5 dni zapored po 2 šolski uri:
sobota, 12. 5. 18:00 – 19:30
nedelja, 13. 5. 18:00 – 19:30
ponedeljek, 14. 5. 18:00 – 19:30