AKTUALNO2020-11-17T19:09:01+01:00
PRIJAVA

V kolikor vas zanima dogodek in bi se ga potencialno udeležili izpolnite spodnji kontaktni obrazec.

Ime in priimek (zahtevano)

Datum rojstva (zahtevano)

Telefonska številka (zahtevano)

Vaš e-mail (zahtevano)

Status

Vpisna številka (zahtevano)

Član društva:

Splošni pogoji:
    Izjavljam, da prostovoljno pristopam v članstvo Društva Strojnik.si ter, da sem seznanjen s pravili in statutom Društva Strojnik.si, katerega bom kot član-ica dosledno spoštoval-a. Dovoljujem, da se moji podatki uporabijo skladno z odločbami o varovanju podatkov v namene obveščanja članov Društva Strojnik.si. Članarino in vse ostale obveznosti do društva bom poravnal v za to določenem času. Zagotavljam, da bom ščitil imetje, ugled in ime društva ter spoštoval sklepe in akte organov društva Strojnik.si ter po najboljših močeh prispeval k razvoju društva Strojnik.si.
    S podpisom potrjujem, da sem dal-a točne in pravilne podatke in da se strinjam z zapisanim.

Strinjam se s splošnimi pogoji

Prosimo označite Zvezdo.