Unčikovita-raba-energije-v-stavbah

Za prenos datoteke nam pišite na “KONTAKT”.

Pošlji nam svoje zapiske in pomagal/a boš mnogim študentom strojništva pri študiranju !

Če so se na spletni strani našli vaši avtorski zapiski in ne želite, da so objavljeni na naši spletni strani nam pišite na info@drustvostrojnik.si ali sofs.info@gmail.com in jih bomo odstranili iz spletne strani.

2016-06-29T11:20:47+00:00

Strojniški portal je namenjen vsem, ki se izobražujejo ali so se izobraževali na Fakulteti za strojništvo v Ljubljani. Tukaj na enem mestu najdete vse pomembne informacije, ki jih sodobni strojni inženir potrebuje. Na pregled so zadnje novosti iz sveta tehnologije, ponujene nove REDNE zaposlitvene priložnosti, ki se trenutno iščejo v Sloveniji, kot tudi študentsko delo izključno samo iz strojniške smeri.