Opis del in nalog: Uspešno farmacevtsko podjetje LEK d.d., PE Mengeš vabi k sodelovanju študente zaključnih letnikov študijskih smeri strojništva in ostalih tehičnih smeri za opravljanje študentskega dela “Tehnolog proizvodnega inženiringa” (m/ž).

Pri delu boste zagotavljali tehnološko podporo enoti Biofarmacevtika na področju preventivnega in kurativnega vzdrževanja ter kvalifikacijskih aktivnosti z namenom optimizacije, stabilnosti procesov in nemotenega izvajanja le teh, skladno z internimi predpisi, dobrimi praksami in zakonodajo.

Srečali se boste s:
– strokovnim izvajanjem preventivnega in kurativnega vzdrževanja (priprava planov, nadzor izvedbe, poznavanje delovanja strojno-tehnološke opreme (delo z napravami, identifikacija vzrokov za zastoje in okvare),
– strokovnim izvajanjem kvalifikacijskih aktivnosti (plan, izvedba, poročilo),
– z zagotavljanjem GMP skladnosti in obvladovanje GMP sprememb in odstopov,
– z izdelava in izdaja tehnično tehnološke dokumentacije,
– s sodelovanjem pri izborih, prevzemih in zagonih opreme,
– z vodenjem sistema kritičnih rezervnih delov in naročanje tehničnih sredstev,
– z inšpekcijami, presojami (priprava, sodelovanje),
– izobraževanje – prenos znanja na vzdrževalce in operaterje
– s sodelovanjem z ostalimi strokami in delom v timu,
– z odgovornostjo za osebni in strokovni razvoj ter kontinuirano samoučenje,
– z izvajanjem in upoštevanjem vseh navodil in zahtev za zagotavljanje varnega dela, varovanja okolja in premoženja,
– z vsemi ostalimi deli po navodilih nadrejenih v skladu z internimi akti družbe in zakonodajo.

K sodelovanju vabimo kandidate, ki so samostojni, samoiniciativni, vestni, timsko naravnani, komunikativni, odgovorni in imajo odlično znanje angleškega jezika.

Prednost imajo kandidati študijskih smeri strojništva in kandidati, ki so za delo na voljo dlje časa (1-2 leti).

Kraj dela: Mengeš.
Delo poteka v eni izmeni.

V kolikor se prepoznate kot primeren kandidat (m/ž) vas vabim, da svojo prijavo z življenjepisom posredujete na anamari.kastnerorehek@adecco.si do 31.5.2016.

Vse prijave bomo obravnavali diskretno.
Kraj/regija dela: Mengeš, Osrednjeslovenska regija, Slovenija
Vrsta dela: 1. Eno-izmensko delo
Oblika pogodbe: Študentsko delo
Več informacij in prijava: Poslovalnica Študentski servis
Objavljeno: 10.5.2016 17:34:00
Rok prijave: 31.5.2016

 

http://www.adecco.si/new/student.asp?d=1188107

Training2

2017-02-09T15:04:18+00:00

Strojniški portal je namenjen vsem, ki se izobražujejo ali so se izobraževali na Fakulteti za strojništvo v Ljubljani. Tukaj na enem mestu najdete vse pomembne informacije, ki jih sodobni strojni inženir potrebuje. Na pregled so zadnje novosti iz sveta tehnologije, ponujene nove REDNE zaposlitvene priložnosti, ki se trenutno iščejo v Sloveniji, kot tudi študentsko delo izključno samo iz strojniške smeri.