KAJ: Tečaj za voditelja čolna do 24 metrov
KDAJ: Prvo predavanje 25.4 ob 18h
KJE: Fakulteta za strojništvo
CENA: 105€

PRIJAVE

Opis: Tečaj zajema predavanja osnovana na praktičnih primerih in izpit na URSP možnost udeležbe predavanja na jadrnici (mornarska dela in veščine, pomorski predpisi) v ceno vključeno: 3 x 4 šolske ure predavanj + ponovitev, literatura (on-line), navtični pribor, spletna komunikacija (U-NITE forum, Spletna stran) možnost praktičnega tečaja (podaljšan vikend jadranja pred izpitom) možnost nadaljevanja na tečaj za VHF GMDSS dodatno ponavljalno srečanje dan ali dva pred izpitom ( po potrebi) z izpitom lahko vozite vodni skuter in plovilo do dolžine 24 metrov nemejeno kubikaže!

tečaj za voditelja čolna

2016-05-08T23:46:00+00:00

Strojniški portal je namenjen vsem, ki se izobražujejo ali so se izobraževali na Fakulteti za strojništvo v Ljubljani. Tukaj na enem mestu najdete vse pomembne informacije, ki jih sodobni strojni inženir potrebuje. Na pregled so zadnje novosti iz sveta tehnologije, ponujene nove REDNE zaposlitvene priložnosti, ki se trenutno iščejo v Sloveniji, kot tudi študentsko delo izključno samo iz strojniške smeri.