SOLTEC išče nove sodelavce

Objavljeno v: ZAPOSLITEV | 0

Zaradi širitve proizvodnje iščemo nove sodelavce. Zaposliti želimo pomočnika vodje proizvodnje (ing.strojništva ali strojni tehnik z izkušnjami) in projektanta strojnih elementov in konstrukcij (ing.strojništva,) za projektiranje izdelkov, 3D modeliranje, pripravo delavniške dokumentacije, pripravo dokumentacije za montažo in vzdrževanje, preračune statike, obremenitev in pogonskih sil ter organiziranje izdelave vzorcev.

Naše podjetje Mipo d.o.o. je locirano v Dobovi pri Brežicah. Več o nas si lahko morebitni kandidati ogledajo na naših spletnih straneh soltec.si in pergola-agava.si.

Kontakt: 

mail: sasa.pozar@soltec.si ali tel.: 040 148 008

image004

Lamelna PERGOLA Agava ALU 4 stebri

Sencila Soltec - Horizontalni pregibni drsni paneli