Simpozij Energetska učinkovitost v industriji

Objavljeno v: DOGODKI | 0

Slovensko-nemška gospodarska zbornica organizira simpozij na temo energetske učinkovitosti v industriji, ki bo potekal 28. marca v hotelu Four Points by Sheraton Ljubljana Mons. Vabimo vas, da se nam pridružite in spoznate primere dobre prakse ter “know-how” nemških strokovnjakov. Na simpoziju bomo predstavili najnovejše nemške tehnologije iz izbranih področij ter govorili o trendih tako v Nemčiji kot Sloveniji.

Kdaj? 28. marec 2017 od 8:00 do 16:00

Kje? hotel Four Points by Sheraton Ljubljana Mons

Kotizacija? udeležba na dogodku je brezplačna

Program dogodka in prijavnico najdete v priponki. Več informacij pa na naši spletni strani: http://slowenien.ahk.de/sl/details/events/simpozij-energetska-ucinkovitost-v-industriji/?cHash=2f4aac04c5abe639b766296f10753350

Izpolnjeno prijavnico do 23.3. pošljite na events@ahkslo.si in si zagotovite svoje mesto na simpoziju.

heade1