Si želiš izdelovati rakete? Pridruži se Spacelinku.

 

Inštitut Spacelink je raziskovalni inštitut, ki smo ga ustanovili študenti Univerze v Ljubljani. Ukvarjamo se z razvojem raketne tehnologije, naša vizija je izstreliti raketo do roba atmosfere (100 km) in nato nadaljevati na področju prevoza majhnih satelitov.

Z julijem začenjamo z razvojem nove rakete, zato vabimo k sodelovanju sposobne, zanesljive in samoiniciativne študente. Delo obsega več področij, od izdelave ogrodja rakete, lansirnih ramp, pristajalnih sistemov, do nekaterih pogonskih elementov rakete.

Za več informacij piši na e-mail:nik.mohorko@spacelink.si.

V Spacelinku vsi delamo prostovoljno.Stella_1-SCALED

2018-06-01T12:00:55+00:00

Strojniški portal je namenjen vsem, ki se izobražujejo ali so se izobraževali na Fakulteti za strojništvo v Ljubljani. Tukaj na enem mestu najdete vse pomembne informacije, ki jih sodobni strojni inženir potrebuje. Na pregled so zadnje novosti iz sveta tehnologije, ponujene nove REDNE zaposlitvene priložnosti, ki se trenutno iščejo v Sloveniji, kot tudi študentsko delo izključno samo iz strojniške smeri.