V sredo 21.02.2018 se je na FS predstavilo podjetje TPV, vodilno podjetje na področju trženja in proizvodnje opreme vozil. Pokazali so nam, kako se soočajo z aktualno zahtevo BMW-ja po ojačitvi podvozja. Peljali so nas čez celoten postopek razvoja izdelka, kar nam je bilo z inženirskega vidika zelo interesantno. Predstavili so nam tudi svojo vizijo, razvojne cilje ter trenutne možnosti zaposlitve.

Rezultat iskanja slik za tpv

2018-05-31T13:05:26+00:00

Strojniški portal je namenjen vsem, ki se izobražujejo ali so se izobraževali na Fakulteti za strojništvo v Ljubljani. Tukaj na enem mestu najdete vse pomembne informacije, ki jih sodobni strojni inženir potrebuje. Na pregled so zadnje novosti iz sveta tehnologije, ponujene nove REDNE zaposlitvene priložnosti, ki se trenutno iščejo v Sloveniji, kot tudi študentsko delo izključno samo iz strojniške smeri.