Objavi zaposlitveni oglas 2018-05-18T14:57:05+00:00

Obajvljamo izključno najbolj kakovostne nove možnosti za zaposlitev iz stroke strojništva (dipl. inž. str; mag. in dr. zaposlitve)

V kolikor želite objaviti zaposlitveni oglas, prosimo v celoti izpolnite spodnji obrazec.

V najkrajšem možnem času vas bomo kontaktirali nazaj.

Ime in priimek / Podjetje (zahtevano)

Vaš e-mail (zahtevano)

Telefonska številka (opcijsko)

Prosto zaposlitveno mesto (naziv/funkcija)

Besedilo zaposlitvenega oglasa

Strojniški portal je namenjen vsem, ki se izobražujejo ali so se izobraževali na Fakulteti za strojništvo v Ljubljani. Tukaj na enem mestu najdete vse pomembne informacije, ki jih sodobni strojni inženir potrebuje. Na pregled so zadnje novosti iz sveta tehnologije, ponujene nove REDNE zaposlitvene priložnosti, ki se trenutno iščejo v Sloveniji, kot tudi študentsko delo izključno samo iz strojniške smeri.