O nas  Ekipa  Kontakt  Sodelujemo

Pozdravljeni,

Strojniški portal je namenjen vsem, ki se izobražujejo ali so se izobraževali na Fakulteti za strojništvo v Ljubljani. Tukaj na enem mestu najdete vse pomembne informacije, ki jih sodobni strojni inženir potrebuje. Na pregled so zadnje novosti iz sveta tehnologije, ponujene nove REDNE zaposlitvene priložnosti, ki se trenutno iščejo v Sloveniji, kot tudi študentsko delo izključno samo iz strojniške smeri.

Za vse, ki se izobražujete na Fakulteti za strojništvo v Ljubljani boste našli tudi majhne nasvete in aktualne zapiske za lažje opravljanje izpitnih obveznosti, ter navsezadnje informacije o različnih dodatnih izobraževalnih tečajih, kjer si boste lahko pridobili dodatne strokovne certifikate za povečanje vaših kompetenc pri kasnejšemu iskanju zaposlitev.

Člani društva Strojnik.si delujemo z vizijo, da lahko vedno ponudimo nekaj novega vsem tistim, ki jim strojništvo pomeni način življenja. Kaj to pomeni? Enostavno, del našega delovanja je lahko vsak izmed vas. Vedno smo pripravljeni in odprti za vaše predloge, mnenja, želje in negativne kritike, kot tudi pohvale. Na ta način bo tudi naše delovanje boljše. Vsakdo je lahko naš t. i. projektni sodelavec, ki skupaj z nami oblikuje zgodbo o uspehu, ki jo vidite pred seboj.

Hvala, ker z vašo pomočjo ustvarjamo in krojimo nov jutri.

DRUŠTVO STROJNIK.SI