Študenti Fakultete za strojništvo v Ljubljani in Fakultete za strojništvo v Mariboru ste vabljeni, da 7. junija 2016 v Kongresnem centru hotela Slovenija obiščete številne zanimive predstavitve strokovnih prispevkov iz industrije v več sekcijah. Udeležba je brezplačna za prvih 50. študentov.

Vabljeni tudi študentje drugih fakultet in visokih šol – več informacij boste dobili v referatu fakultete.

irt-1

Fakulteti sta zakupili omejeno število mest za udeležence, zato vas naprošamo, da se čimprej prijavite in rezervirate sedež na avtobusu in v kongresni dvorani.

Vsi prijavljeni študenti brezplačno prejmete:
– gradivo in CD zbornika dogodka
– prosto udeležbo na vseh predstavitvah
– avtobusni prevoz iz Ljubljane oz. Maribora v Portorož in nazaj
– bon za kosilo

Odhod avtobusa izpred Fakultete za strojništvo v Ljubljani bo 7. junija ob 7.00, izpred Fakultete za strojništvo v Mariboru pa ob 6.00 uri.

Za kakrkšne koli dodatne informacije lahko pokličete tudi na 041 797 158,
organizatorja IFIRT g. Darkota Švetka ali na mail: darko.svetak@forum-irt.si

Prijavite se lahko do 31. maja. Pohitite s prijavami, saj je število prostih mest omejeno.

PRIJAVA!!!

irt-3

2016-05-27T17:10:49+00:00

Strojniški portal je namenjen vsem, ki se izobražujejo ali so se izobraževali na Fakulteti za strojništvo v Ljubljani. Tukaj na enem mestu najdete vse pomembne informacije, ki jih sodobni strojni inženir potrebuje. Na pregled so zadnje novosti iz sveta tehnologije, ponujene nove REDNE zaposlitvene priložnosti, ki se trenutno iščejo v Sloveniji, kot tudi študentsko delo izključno samo iz strojniške smeri.